X

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na wydzielenie kawałka przestrzeni jest ustawienie parawanu. Sprawdzają się one w wielu sytuacjach – są konieczne w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych czy kosmetycznych, w przymierzalniach i szatniach, stałe boksy wyznaczają najczęściej stanowiska medyczne do zabiegów i badań.

Omega System, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów, oferuje kilka rodzajów parawanów:

  • wolnostojące pojedyncze panele,
  • wolnostojące panele łączone w ciągi, rozkładane na zasadzie harmonijki, mocowane do ściany,
  • wolnostojące składane,
  • zabudowy stałe.

W ramach naszych trzech podstawowych linii produktów tworzymy parawany o następujących cechach:

  • Omega ECO Line – prosta, lekka konstrukcja; w skład systemu ECO wchodzi profil o cechach zawiasu, co umożliwia produkcję parawanów z paneli składanych jak harmonijka;
  • Omega QUBE Line – solidny, o szerszym zastosowaniu, z możliwością stosowania różnego rodzaju płyt, a także tkanin i pianek wygłuszających, łączników i zawiasów dających duże możliwości aranżacji, a także umożliwiający tworzenie dużych, jednorodnych powierzchni graficznych. System QUBE wyposażony jest w szereg zróżnicowanych łączników i zawiasów, za pomocą których można stworzyć konstrukcje stałe 
    i mobilne, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Omega ROUND Line – to system służący do konstrukcji stałych boksów i tworzenia stałej zabudowy.

W przypadku każdego z rozwiązań istnieje możliwość zastosowania różnych wypełnień, blokujących lub przepuszczających światło – w zależności od wymagań Klienta.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

lub zadzwoń +48 32 762 80 10

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest A.H.U. Omega Cz. L. Polakowscy z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych stosowanych przez administratora znajdują się w Polityce prywatności.

Zobacz szczegółowe informacje